Advertisement

Main Ad

HOLESA.LT SKYLIŲ GRĘŽIMO DARBAI

  Kaip ir bet kuris kitas projektas, statybos projekto valdymas turi etapus. Nuo projektavimo iki planavimo iki planavimo iki paties kūrimo – kiekvienas etapas yra sudėtingas ir sudėtingesnio visapusiško proceso dalis.

  Štai kodėl yra projektų valdymo programinė įranga. Tačiau ar projektų valdymo programinė įranga yra pakankamai tvirta ir dinamiška, kad išlaikytų statybos projekto svorį? Prieš atsakant į šį klausimą, svarbu pirmiausia suprasti, kas yra statybos valdymas.

  „ProjectManager“ Ganto diagrama, kurioje rodomas statybos projekto valdymo grafikas

  Vadovai naudoja mūsų programinę įrangą projektams planuoti ir stebėti. Pristatykite laiku ir neviršydami biudžeto su ProjectManager.

  Trumpai tariant, statybos valdymas yra statybos projektų valdymo procesas. Lyginant statybos projektų valdymą su kitų tipų projektais, pagrindinis skirtumas yra tas, kad statyba grindžiama misija. Tai reiškia, kad projekto organizavimas baigiasi užbaigus projekto kūrimą.

  Nors paprastai projekto valdymas apibrėžiamas kaip išteklių valdymas per projekto gyvavimo ciklą, naudojant įvairius įrankius ir metodikas, skirtas kontroliuoti apimtį, sąnaudas, laiką, kokybę ir kt.⁠ Dirbant statybos pramonėje, jūsų perspektyva turi būti platesnė. Statybos valdymas paprastai apima platesnę apribojimų įvairovę, į kurią reikia atsižvelgti ir kurie būdingi statybos projektų projektavimui ir statybai.

  Statybos projektų valdymas projekto gyvavimo metu taip pat gali sąveikauti su įvairiomis disciplinomis – nuo ​​architektūros iki inžinerijos iki viešųjų darbų iki miesto planavimo.

  Susijęs: Nemokamas statybos grafiko šablonas

  Yra įvairių statybos projektų tipų, kurie priklauso nuo statybos sektoriaus. Du statybos sektoriai yra gyvenamieji ir komerciniai, ir yra keturių skirtingų tipų projektai:

  Tai reiškia, kad yra daug įvairių statybos projektų, kuriems reikalingas statybos valdymas, kad jie būtų sėkmingi. Statybų valdymo gali prireikti paprastiems namams iki didelio tilto, nuo užtvankos statybos iki oro uosto seisminio modernizavimo projekto. Tada statybos projektų vadovai valdo projekto pradžią ir pabaigą, dažnai valdydami vietoje, kad užtikrintų saugią ir sėkmingą statybą.

  Yra keletas statybos projektų tipų ir kiekvienas iš jų turi skirtingus iššūkius. Tačiau visoms joms reikalingas projekto savininkas, statybos projekto vadovas ir generalinis rangovas.

  Projekto savininkas užsako projektą ir tiesiogiai ar netiesiogiai jį finansuoja. Savininkas taip pat prižiūri projektą aukšto lygio požiūriu ir priima svarbius sprendimus, pvz., apibrėžia konkurso procesą, pasirenka rangovą ir projekto pristatymo būdą.

  Statybos projekto valdymą vykdo statybos projekto vadovas. Šis asmuo planuoja, derina, sudaro biudžetą ir prižiūri statybos projektą.

  Statybos projekto vadovas yra atsakingas už šias užduotis:

  Statybų grafikų ir darbo grafikų tvarkymas

  Nustatyti, kurie projekto valdymo metodai ir strategijos tinka projektui

  Bendraudamas su projekto savininku ir suinteresuotomis šalimis, re. biudžetas, pažanga ir kt.

  Vadovavimas arba bendravimas su statybvietės darbuotojais, komandomis ir kitų statybos profesijų atstovais dėl techninių ir sutarčių detalių

  Darbas su statybos, statybos ir reguliavimo specialistais

Skylių gręžimas su vandeniu

  Statybos projekto vadovas paprastai yra Projektų valdymo profesionalas (PMP), sertifikuotas Projektų valdymo instituto (PMI). Projektų valdymo žinių įstaiga išsamiai paaiškina skirtingus projektų vadovo vaidmenis ir pareigas.

  Taip pat Amerikos statybos valdymo asociacija (CMAA) paaiškina statybos vadovo, kuris iš esmės yra projektų vadovas, kuris specializuojasi statybų pramonėje, pareigas.

  Statybos projekto vadovo pareigos reikalauja nuodugniai išmanyti statybos procesą. Peržiūrėkite mūsų statybos valdymo šablonus, kurie padės jums pradėti.

  statybos vadovas ir generalinis rangovas žiūri į statybos projektą

  Generalinis rangovas prižiūri kasdienes darbo vietos operacijas ir aprūpina statybų projekto vykdymo fazei reikalingą įrangą, medžiagas ir darbo jėgas. Konkrečioms užduotims atlikti generaliniai rangovai dažniausiai samdo subrangovus.

  Žemiau pateikiamos kelios pagrindinės generalinio rangovo pareigos:

  Bendravimas su projekto savininku ir statybos projekto vadovu

  Bendravimas su projekto savininku ir statybos projekto vadovu

  Generalinis rangovas parenkamas po to, kai projekto savininkas peržiūri kelių generalinių rangovų pasiūlymus ir pasirenka pasiūlymą, kuris geriau atitinka projekto reikalavimus.

  Mūsų „Word“ statybos pasiūlymo šablonas gali būti lengvai pritaikytas jūsų, kaip generalinio rangovo, poreikiams kuriant projekto pasiūlymą konkurso procesui.

  Statybos sąmatininkas yra statybos specialistas, galintis įvertinti statybos projekto išlaidas. Norėdami tai padaryti, jis turi įtraukti visų rūšių išlaidas, pvz., kietųjų ir minkštųjų sąnaudas, darbo, medžiagų ir vieneto kainas.

  Šis asmuo gali būti įmonės viduje arba pagal subrangos sutartį generalinis rangovas. Taip pat yra statybos sąmatą atliekančių įmonių, kurios gali padėti jums sudaryti tikslią ir konkurencingą statybos sąmatą.

  Statybos sąmatos yra vienas iš svarbiausių dokumentų statybos įmonei, nes tai turi įtakos jų pelningumui ir galimybėms laimėti konkurso procesą. Štai kodėl statybų sąmatininkai pasitiki statybų įvertinimo programine įranga, kad įsitikintų, jog viskas vyksta gerai.

  Statybos subrangovai yra statybos įmonės, kurios specializuojasi tam tikroje statybos srityje, pavyzdžiui, santechnikos, elektros darbų ar dailidžių. Generaliniai rangovai paprastai susisiekia su jais, kad atliktų darbus, kurie nepriklauso jų kompetencijai.

  Generalinio rangovo pareiga prižiūrėti subrangovų veiklą. Jie tai daro kasdien tikrindami statybos žurnalus. Tačiau bet kurio statybos projekto pabaigoje visada liks nebaigtų užduočių ar darbų, kuriuos reikės atlikti iš naujo. Mūsų perforavimo sąrašo šablonas yra puikus įrankis, padedantis užtikrinti, kad užbaigus projektą neliktų jokių užduočių.

  Statybos valdymo konkurso procesas

  Daugumoje statybos projektų laikomasi modelio „projektuoti – siūlyti – pastatyti“. Pirma, projekto savininkas gauna projektą iš architektų ar inžinierių. Kai projekto savininkas turi statybos projekto brėžinius ir medžiagos paėmimą (MTO), kitas žingsnis yra generalinio rangovo atranka konkurso tvarka.

Post a Comment

0 Comments